przekaż 1% KRS: 0000211786

Doceniamy ludzi wrażliwych na krzywdę i cierpienie dzieci. Ty też możesz pomóc – to proste!

Przekaż 1% podatku dla Fundacji.

To nic nie kosztuje. Wystarczy, że w rozliczeniu rocznym wpiszesz nasz KRS 0000211786

Zostań wolontariuszem.

Nie ma nic piękniejszego niż poświęcenie swojego czasu drugiej osobie. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Przekaż darowiznę.

Dokonaj wpłaty na rzecz fundacji lub przekaż rzeczy (ubrania, zabawki, sprzęt), które nie są Ci już potrzebne, a może komuś jeszcze się przydadzą.

ton et_pb_button_one et_pb_custom_button_icon donate_button” data-icon=””>Wpłać i pomóż

Jak twoja firma może pomóc

Podejmij stałą współpracę.

Wesprzyj nasze działania:

• darowizną finansową,
  • darowizną rzeczową,
  • nieodpłatnymi usługami.

Zostań sponsorem naszych projektów.

Nasza Fundacja realizuje wiele projektów. Zaprzyjaźnij się z nami i pomóż nam realizować nasze cele.

Promuj nas.

Jeżeli masz niewykorzystane powierzchnie reklamowe, promuj nasze akcje!. Umieść baner na swojej stronie internetowej. Zachęcaj do przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji.