przekaż 1% KRS: 0000211786

0,00 ZŁ NA WYNAGRODZENIA, 0,00 ZŁ NA ZUS, 0,00 ZŁ NA PODATKI – SPRAWOZDANIE FINANSOWE FUNDACJI NASZE DZIECI ZA 2015 ROK

Szanowni Państwo,

Okres rozliczeń trwa, w tym roku oprócz publikacji sprawozdania na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej gdzie każdy ma dostęp http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/ i może sobie sprawdzić na co i ile środków dana organizacja przekazuje na działalność statutową postanowiłam umieścić sprawozdanie na stronie FB.
Dla Fundacji środki z 1% są bardzo ważne, ważne bo dają szansę na lepszą edukację, profilaktykę zdrowotną, zakup lekarstw czy rehabilitację dla podopiecznych, ale niestety wśród podatników znajdują się tacy, którzy pomawiają mnie o branie środków z Fundacji co mnie irytuje, wkurza i powoduje, że nie chce mi się chcieć a najgorsze pomniejsza wpływy z tytułu 1%.

Dlatego proszę prześledzić dokumenty finansowe umieszczone poniżej i zobaczyć, że w Informacji dodatkowej za 2015 rok widnieje 0,00 zł z tytułu wynagrodzeń, składek ZUS, podatków od wynagrodzeń. Tak też było lata wcześniej.

Proszę również Was o pomoc w rozpowszechnianiu tej informacji wraz z załączonym sprawozdaniem.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję w imieniu swoim i Podopiecznych za każdą formę wsparcia Fundacji.

Katarzyna Potoczna

SPRAWOZDANIE FUNDACJI ZA 2015 ROK